Sháníte letenku s nejlepší cenou?

cesko chorvatsko poreč

Levná dovolená Poreč 2022 / 2023 [zájezdy, ubytování] |
Chcete vyrazit na pár dní do města Poreč? Na si vyberete dovolenou podle vašich představ a za cenu, která vás nezruinuje.
Poreč Chorvatsko - stránky o Chorvatsku
Istrie se rozkládá na stejnojmenném poloostrově ve tvaru srdce, porostlém zelení a omývaném modrým mořem. Istrie je přitažlivá právě díky spojení atraktivního pobřeží s městy Pula či Poreč a zeleného vnitrozemí.
Poreč |
Poreč je největší a nejnavštěvovanější středisko cestovního ruchu na chorvatském Jadranu. Velké ubytovací kapacitě odpovídá nabídka sportu, zábavy a kultury. K nejcennějším historickým památkám Poreče patří Eufraziova bazilika, zapsaná na...
Poreč dovolená 2022, Chorvatsko - zájezdy od 300 CK - Invia
Dovolená Poreč 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Poreč, Chorvatsko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.
Poreč informace pro turisty |
Poreč, Rady a tipy na dovolenou do destinace Chorvatsko - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!
Poreč • Praha 6
Poreč (italsky Parenzo) je téměř 2000 let staré chorvatské město na západním pobřeží Istrie, 68 km západně od Rijeky a 50 km jižně od Terstu. Žije zde okolo 15 000 obyvatel. Západní pobřeží
Poreč levná dovolená 2022 / 2023
Výhodná dovolená Poreč first minute. Projděte se po Poreč v Istrie. Včasnou objednávkou získáte nejlepší cenu.
Poreč, Chorvatsko
Město a jedno z nejznámějších letovisek severní Istrie je chorvatská Poreč. Město leží jen asi 15 km od letoviska Novigrad...
Poreč - Zelena Laguna | CK České kormidlo
Dovolená u moře, lyžařské zájezdy, poznávací...
Poreč - Riviéra Poreč - Chorvatsko - Adria Databanka
Adriadatabanka – cestovní kancelář specializující se na ubytování Chorvatsko.Osvědčená kvalita našich služeb – ubytování v apartmánech, penziony, robinzonády, vily, majáky, objekty se čluny, luxusní rodinné hotely.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky