Sháníte letenku s nejlepší cenou?

egyptian casino leonberger

Club Italiano Leonberger
Associazione specializzata per la tutela e l’allevamento del cane di razza Leonberger riconosciuta dall’Enci e aderente alla International Leonberger Union.
Leonberger - 8 důvodů pro tuto rasu » Nejlepší zboží pro ni
Mohutný leonberger pochází z německého města se stejnojmenným názvem. By vyšlechtěn zhruba v roce 1846 a to spojením bernardýna, pyrenejského ovčáka a novofundlandského psa.
Leonberger |
Leonberger je velký hlídací pes, který se díky své klidné a vyrovnané povaze chová také jako společník. Velice rád plave a v některých zemích slouží jako vodní záchranářský pes.
Novinky | Leonberger, Cavalier King - Golden Leon.Obchod pro...
Na webu najdete vše o chovu psů plemen Leonberger, Kavalír King Charles španěl a Labrador. Obchod pro psy se zaměřuje na kvalitní zboží a krmiva pro psy.
Leonberger
Chovná stanice Memory OF GINA nabízí štěňata leonbergera, která se narodila 4.1.2020. Volní jsou dva kluci, předpokládaný odběr v polovině března.
Databáze Leonbergerů v ČR
V současné době databáze obsahuje asi 6079 záznamů. Z toho je 2785 psů, 2754 fen a 127 úhynů. Dále 413 neidentifikovaných jedinců (kříženců).
Leonberger - atlas psů, kompletní informace o plemeni
Leonberger - atlas psů - kompletní informace o plemeni, vzhled, standard, péče, zdraví, historie, původ, variety a zajímavosti
Leonberger CLUB Belgium
Privacyverklaring --- Déclaration de confidentialité
Leonberger - Atlas psů |
Leonberger Patří mezi velká plemena Povaha: vyrovnaná, přátelská, ovladatelná Hmotnost: 50-75 kg Dožívá se: 9-11 let Více o Leonbergerovi na
Leonberger Artuš | Leonberger
Leonberger je velký silný přesto elegantní pes.Vyznačuje se harmonickou stavbou těla a sebevědomým klidem při svém živém temperamentu.Výška v kohoutku v poměru délky trupu je 9:10, hloubka je přibližně 50% výšku v kohoutku.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky