Sháníte letenku s nejlepší cenou?

maledivy plavba snů

Conrad Rangali Maldives★★★★★ ~Blue Holiday
Conrad Rangali Maldives★★★★★ Resort s podvodní restaurací. Pětihvězdičkový hotelový resort, kde se snoubí luxus s jednoduchým elegantním stylem, se rozprostírá na ploše dvou tropických ostrovů, které jsou domovem mnoha unikátních mořských živočichů.
Maledivy last minute -
Vstupní formality. Při cestě na Maledivy není potřeba žádná forma víza, při vstupu se pouze vyplňuje registrační lístek. Platnost pasu se doporučuje alespoň o šest měsíců delší než plánovaná doba návratu.
Týdenní plavba Kubou | Umbrella Yacht
Týdenní plavba Kubou. Kuba je největším ostrovním státem v Karibiku a cestovatele láká hlavně na skvělé počasí, překrásné karibské pláže, přátelské lidi a krásy zdejší přírody. Vyrazte s námi z Cienfuegos k převážně neobydlenému souostroví Canarreos!
Noonu Atol - Maledivy
Maledivy | Noonu Atol The Sun Siyam Iru Fushi Luxusní resort jako žádný jiný. Ponořte nohy do teplých vod Indického oceánu a užijte si odpoledne relaxací na pláži s bílým pískem.
Maledivy– dovolená 2020: svátky, zájezdy, all inclusive ...
SOUOSTROVÍ SNŮ Maledivy jsou proslulé rajskými ostrůvky s prestižními a luxusními hotely. Souostroví čítá více než 1000 exotických ostrovů a ostrůvků rozmístěných na 26 atolech. ... Plavba na lodi se skleněným dnem — asi hodinová plavba na lodi se sk
Dovolená na lodi | Okružní plavby -
Ke všem plavbám na našich stránkách Vám zajistíme letenky za nejvýhodnější ceny! Stačí využít našeho online vyhledávače nebo zavolat na bezplatnou linku 800 872 835.
Maledivy 2018 - Dovolená snů
Jen měsíc po návratu z Malajsie vyrážíme opět na inspekční cestu a to tentokrát na Maledivy. Lety jak jinak než s Emirates. Začali operovat druhý let z Prahy, což využíváme a najdou se tak místa i pro nás (jinak bychom asi měli smůlu, jsou červencové
The Standard Huravalhi - Dovolená snů
Dříve známý jako Resort Carpe Diem, nyní The Standard Huravalhi Maldives. Je ideální volbou pro aktivnější mladé páry či pro rodiny s většími dětmi hledající živější alternativu na Maledivách. Maledivy osobně známe, poradíme. Sestavujeme na míru. Odl
Týdenní plavba na Seychelách | Umbrella Yacht
Týdenní plavba na Seychelách. Seychely jsou pro mnohé cestovatele snovou destinací. Není divu – překrásná příroda, bělostné pláže omývané Indickým oceánem, palmy, typické žulové kameny a příjemní lidé.
Dovolená Maledivy -
Vstupní formality. Při cestě na Maledivy není potřeba žádná forma víza, při vstupu se pouze vyplňuje registrační lístek. Platnost pasu se doporučuje alespoň o šest měsíců delší než plánovaná doba návratu.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky