Sháníte letenku s nejlepší cenou?

rodičovská dovolená končí cool

Kdy končí rodičovská dovolená? | Sociální poradna
Koncem ledna mi končí rodičovská dovolená věkem dítěte 3 let. Zaměstnavatel mi nemůže nabídnout práci na HPP z důvodu, že nemá takový výdělek, aby uživil 4 zaměstnance.
Dobrý den, končí mi rodičovská dovolená, ale… -
Dobrý den, končí mi rodičovská dovolená, ale nemohu nastoupit na původní místo. Budu dávat výpověď nebo dohodu o ukončení a registrovat se na úřadu práce.
Rodičovská dovolená – kdy začíná a kdy končí? | Odkazy.org
Rodičovská dovolená souvisí s narozením dítěte a následnou péčí o dítě. Rodičovskou dovolenou může čerpat žena (matka dítěte) nebo i muž (otec dítěte).
Kdy končí rodičovská dovolená? – Otázky.info
Papír k nástupu odevzdám v zaměstnání a je potřeba jít na sociálku pozastavit rodičovskou nebo si to řeší zaměstnavatel?
Končící rodičovská dovolená - Diskuze -
Končící rodičovská dovolená už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Kdy mi končí rodičovská dovolená? - Diskuze -
Kdy mi končí rodičovská dovolená? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Kdy končí rodičovská dovolená? - Modrý koník
Syn má 24.6. třetí narozeniny. Zaměstnavatel musí dle zákonu držet místo v práci do 3 let věku dítěte. Znamená to, že 24. bych už měla být v zaměstnání nebo až od 25.? Čekáme druhé dítě a půjdu zřejmě na nemocenskou nebo neplacené volno...
Konec rodičovské dovolené – kdy končí? – Otázky.info
Nevím, ale kdy přesně končí rodičovská dovolená. Má být na 3 roky a nevím, jestli se to počítá od narození dítěte nebo od skončení mateřské (ta skončila někdy v 5 měsíci po porodu).
Rodičovská dovolená, rodičovský příspěvek a dvě zaměstnání na...
Rodičovská dovolená, končí nejpozději v den 3 narozenin dítě.
Kalkulačka rodičovský příspěvek 2022 (změny, zvýšení, podmínky...
Rodičovský příspěvek je zatím stále 300 000 Kč na jedno dítě (450 000 Kč na dvojčata). Během roku 2022 (nebo od 1. 1. 2023), by se ale rodičovská mohla zvýšit o 15%. Na rodičovský příspěvek je nárok při péči o nejmladší dítě v rodině, do...

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky