Sháníte letenku s nejlepší cenou?

sklizeň jablek do itálie

Letošní úroda jablek? Jedna z nejnižších za deset let, hlásí...
/Fotogalerie/ Sklizeň podzimních a zimních jablek je na Jičínsku v plném proudu, i když větve jabloní se letos pod úrodou příliš neprohýbají. Přesto je už…
Světový trh s jablky Letos čeká rekordní sklizeň - Retail News
Roční spotřeba jablek na obyvatele v tuzemsku dosahuje podle ČSÚ téměř 25 kg ve srovnání s přibližně 20 kg v roce 2011. Domácí sadaři nejčastěji pěstují odrůdy Golden Delicious, Idared a Jonagold.
Jablka z loňské sklizně budou prý lepší než jindy | Dobrá chuť...
Chuť jablek z loňské sklizně z českých sadů by prý mohla být lepší než v jiných letech. Shodli se na tom někteří účastníci tradiční degustace jablek v Hořicích na Jičínsku.
Nízká úroda jablek a její následky
V současné době se cena za kilogram jablek v obchodech pohybuje mezi 30 a 40 Kč a ke zdražování dochází i při výrobě produktů, jejichž součástí jablka jsou např. dětské výživy, džusy, atp.
Moderní sklízecí technika se osvědčila při sklizni jablek...
Pomalu, ale jistě proniká do podvědomí ovocnářů, že pro jejich přežití je naprosto nutné radikálně snížit výrobní náklady na 1 kg vypěstovaných jablek při zachování výborné kvality sklizně.
Sklizeň jablek v EU bude podprůměrná | Zahradnictví
Podle odhadu by se mělo letos v zemích Evropské unie sklidit 10,294 miliónu tun jablek. Předpokládaná sklizeň bude o 3 % vyšší než byla loňská a přibližně 3 % nižší než je průměr posledních pěti let.
Sklizeň jablek v Evropské unii stoupne | Zemědělec
Letošní sklizeň jablek v Evropské unii stoupne meziročně o sedm procent na 10,798 milionu tun. Vyplývá to z odhadu organizace World Apple and Pear Association (WAPA). Letošní sklizeň je srovnatelná s rokem 2011.
Itálie, sklizeň jablek, nabídka brigády Itálie |
Výdělky cca. 1.800,- € = cca. 50.000,- Kč/ měs. netto. (orientačně, statistický průměr, úkolová mzda, nebo příplatky za výkon).* Ubytování a stravu zajišťují farmáři (přímo na farmě, nebo v blízkém…
Úroda jablek po mrazech a suchu klesne asi o třicet procent...
Letošní úroda jablek v sadech českých pěstitelů by podle posledního odhadu k 1. září měla meziročně klesnout o třicet procent na 101 988 tun. Mělo by tak jít o jednu z nejnižších sklizní jablek v novodobé historii České republiky.
Itálie, sklizeň jahod, jablek, hroznů a další sezónní práce...
Inzerát ID 1862871 - Sezónní práce v zemědělství zahrnují sběry ovoce a zeleniny a jsou aktuální téměř během celého roku : Sběry a uskladňování ovoce a zeleniny na jaře a v létě, vinobraní na podzim a sklizně oliv a citrusů během „zimy...

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky