Sháníte letenku s nejlepší cenou?

staroveke recko perske světové války

Řecko-perské války - Dějepis
Se nazývala série konfliktů mezi řeckými městskými státy a perskou říší, jež začala v
Starověké Řecko - Dějepis - Referáty | Odmaturuj
Kréta – mínojská kultura- král Mínóa, město Knóssos, dochovaný zbytek paláce Labyrinthos Mykénská… (Starověké Řecko, Dějepis referát)
Starověké civilizace - Řecko - Řecko-Perské války
Řekové vlákají mohutné perské lodě na do mělké vody a lstí jí vyhrávají (řeknou Pešanům, že ustupují a potom zaútočí). V roce 479 př.n.l. pak byl zničen zbytek perského vojska v bitvě u Platají a jejich loďstvo podlehlo u mysu Mykalé.
Starověké Řecko – Wikipedie
V širším pojetí zahrnuje dobu od příchodu řeckých kmenů do egejské oblasti v 2. tisíciletí př. n. l. až po dobu nadvlády římské říše a formování říše byzantské (4.–6. století n. l.). V užším smyslu pak období samostatné antické řecké...
řecko-perské války - štítek | Databáze knih
Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy.
Starověké Řecko I. - Řecké báje, Kréta, Sparta, Athény...
Starověké Řecko - starověké Řecko končilo na severu Olympem, na druhou stranu k němu patřilo pobřeží Malé Asie. Čtěte první ze série článků.
Starověké Řecko | Referáty
– Dórové: příbuzní Achájů – původně nájezdníci dobyvatelé – měli železné zbraně, bojů se účastnili všichni muži – na dobytých územích zničili vyspělou achájskou kulturu (tj. mimo Atiku ostrovy, Kypr, Maloasijské pobřeží) – písmo: alfabeta...
Řecko – perské války - Dějiny
Řecká města v Malé Asii byla podmaněna nejdříve říší Lýdů.
Starověké Řecko
připravilo další materiály ke studiu dějepisu. Tentokrát jde o průřez Starověkým Řeckem. Přečtěte si o nejslavnějších starověkých válkách, kulturách a osobnostech.
Řecko-perské války
Athéňané vyslali do Sard posly s přáním uzavřít spojenectví s Peršany; protože věděli, že vyprovokovali Lacedaemoniany a Kleomeny k válce.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky